Type

Wijk

Prijsklasse (NAf)

 

Marisol II

Marbella Estate

Te koop

NAf. 446.000,-

$ 252.000,-

Prachtig nieuw villa resort in het populaire Jan Thiel.

Dit is uw kans om een prachtige nieuwe woning aan te passen aan uw wensen en zelf te kiezen voor de locatie die u wilt!

Kopers kiezen eerst een kavel en kunnen vervolgens kiezen uit 5 verschillende typen woningen! Uw woning wordt opgeleverd volgens het "turn-key" principe. Dit betekend dat alle faciliteiten zoals al het tegelwerk, keuken en badkamers er al in zitten. Ook kunt u dit geheel naar eigen smaak inrichten. U hoeft dus alleen nog uw meubels binnen te zetten en u bent klaar!

Type Marisol II:
Dit woningtype heeft een woonoppervlakte van 136 m2. U komt binnen via de voorporch, waar u door 2 openslaande deuren in de woonkamer terechtkomt. De L- vormige woonkamer heeft een open keuken. Deze villa heeft 3 slaapkamers en 2 badkamers.

Dit mooie nieuwe resort bestaat uit 90 kavels en is gesitueerd in de omgeving van Jan Thiel, slechts enkele minuten verwijderd van diverse stranden en restaurants. Er is een prachtig gemeenschappelijk zwembad met omliggende terrassen (800M2 ).
Het resort is geheel omheind, heeft brede straten en betegelde wandelpaden. Het is veilig, goed toegankelijk en erg geschikt voor families met kinderen.

Jan Thiel is erg populair vanwege de mooie omgeving en diverse stranden. Slechts 15 minuten van het centrum van Willemstad en slechts 5 minuten van het strand en Spaanse Water. Hier kunt u windsurfen. zeilen en andere watersporten beoefenen.

Verschillende villas zijn al opgeleverd en de eerste 2 fases zijn bijna geheel uitverkocht!
Mis deze kans niet en neem nu contact met ons op voor meer informatie.
Dit grootste woningtype is erg populair vanwege zijn ruime porch.

Kavel grootte m²500
Oppervlakte m²136
Verdiepingen1
Slaapkamers3
Badkamers2
ZwembadenJa
Bijzondere vermeldingen
Park heeft een gemeenschappelijk zwembad
Gesloten gemeenschap
Dichtbij de stranden
Buurt
Jan Thiel